Skip links

Yönetim

01

Göksel Lekesiz

Kurucu Ortak

 

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İngilizce İktisat Bölümünü bitirdikten sonra LC Waikiki’de sırasıyla, Satış Temsilciliği, Bölge Müdürlüğü, Perakende Operasyon Müdürlüğü, Pazarlama Yönetmenliği ve en son olarak Perakende Pazarlama Müdürlüğü görevlerinde bulunarak, hem toptan satış hem de perakende operasyonlarında yer almıştır. Perakende Operasyonları sırasında, firmaya ait mağazaların sevk ve idaresi, mağazalardaki satış ve personel verimliliklerinin artırılması konularında görev alan Göksel Lekesiz, Perakende Pazarlama Müdürlüğü sırasında ise, yeni açılacak mağazalar için doğru noktaların tespiti ve fizibilite raporlarının analizi, kira sözleşmelerinin yapılması, mağaza açılış organizasyonları ve mağazaların yerel pazarlama faaliyetlerini yürütmüştür.

 

Ayrıca uluslararası perakende mağazalar organizasyonuna sahip bir başka firmada da, firmanın yurt dışındaki mağazalarının sipariş, personel seçimi, operasyon ve eğitim süreçlerini yönetmiştir.

 

İş yaşamı süresince birlikte çalışma fırsatı bulduğu yurt dışından uzman perakende ve operasyon direktörlerinden edindiği bilgi ve deneyimi, bugün Prowest Integrated Business Solutions aracılığı ile Türkiye perakende sektörüne aktarmaktadır. Çalıştığı işletmelerde merchandising ve satış eğitimleri de veren Y. Göksel Lekesiz evli ve üç çocuk babasıdır.

02

Esin Demirel

Saha Yönetimi ve İK Süreçleri Direktörü

 

Çalışma hayatına Boyner Holdıng Akmerkez Beymen de bölüm yöneticisi olarak başlamıştır.Daha sonra LC Waikiki’ de sırasıyla, Satış Temsilciliği, Bölge Müdürlüğü, Kurumsal Müşteri Yönetmenliği yapmıştır. Sevenhıll markasında Türkiye satış Müdürlüğü görevini üstlenmiştir.Son olarak Dıvarese Perakende Operasyonları Satış Müdürü görevini üstelenmiştir.Bu görevleri sırasında, firmaya ait mağazaların sevk ve idaresi, mağazalardaki satış ve personel verimliliklerinin artırılması konularında görev almıştır.

 

İş yaşamı süresince birlikte çalışma fırsatı bulduğu yurt dışından uzman perakende ve operasyon direktörlerinden edindiği bilgi ve deneyimi, bugün Prowest Integrated Business Solutions aracılığı ile Türkiye perakende sektörüne aktarmaktadır. Çalıştığı işletmelerde satış verimliliğini arttırma noktasında tüm eğitimleri veren Esin Demirel evli ve bir çocuk annesidir.

Prowest size ne tür hizmetler sunar?

Perakende Satış Saha
Yönetimi

Toptan Satış Saha
Yönetimi

Ürün Yönetimi
(Merchandising)

Perakende ve Toptan Satış
Firmalarının Yönetim
Danışmanlığı

Eğitim

İş Geliştirme
Çözümleri

İnsan Kaynağı
Danışmanlığı