Skip links

Hakkımızda

Prowest size ne tür hizmetler sunar?

Perakende Satış Saha
Yönetimi

Toptan Satış Saha
Yönetimi

Ürün Yönetimi
(Merchandising)

Perakende ve Toptan Satış
Firmalarının Yönetim Danışmanlığı

Eğitim

İş Geliştirme
Çözümleri

İnsan Kaynağı
Danışmanlığı

“İyi bildiğin işi, iyi bildiğin iş alanında uygula” ilkesiyle yola çıkan Prowest, bireylerin ve kurumların daha yüksek başarı, katkı ve etkinlik düzeylerine ulaşmalarına katkıda bulunmak amacıyla 2002 yılında kurulmuştur.

Butik çalışma prensibi ve
çözüm odaklı yaklaşım

Prowest özellikle Perakende ve Toptan Satış Dağıtım Kanalı alanında uzmanlaşmış bir organizasyondur. Perakende ve Toptan Satış Pazarlamada uzun yıllara dayanan gerçek deneyimleri sayesinde, bu alanın dinamiklerini, müşterileri birebir tanıma yönüyle, onların ihtiyaç ve beklentilerini, olası tehdit ve fırsatları bilir ve tüm projelerinde bu bilgi ve deneyimi kendi müşterilerinin iş ihtiyaçları doğrultusunda hayata geçirir.

Neden Prowest?

Prowest bir iş geliştirme ve entegre iş çözümleri organizasyonudur. Tüm iş ihtiyaçları ve süreçlerini bütünsel bir yaklaşımla ele alıp bu ihtiyaca uygun eğitim ve iş geliştirme çözümleri sunar. Bu yaklaşım sayesinde müşterilerinin gerçek iş ihtiyaçlarına yönelik gerçek çözümler üretir ve gerçek anlamda iş performanslarının yükselmesine katkıda bulunur.

İş geliştirme çözümleri aracılığıyla Prowest deneyimlerini, becerilerini ve kaynaklarını şirketinizin başarısını en üst düzeye çıkarmak için kullanabilirsiniz.